Restauracja

  1. Strona główna
  2. Restauracja
przyjazd
27 wrz22
wyjazd
28 wrz22
rezerwuj teraz

Restauracja 5. piętro

NASZ PUNKT WIDZENIA NA GASTRONOMIĘ

Kiedy wjedziesz windą na szczyt jednej z kamienic przy Długim Targu, otwierające się drzwi odsłonią przed Tobą fantastyczny widok na gdańskie śródmieście. Będzie to dopiero początek ekscytującej kulinarnej podróży, w którą Cię zabierzemy. Zapraszamy na 5. piętro!

Autorska kuchnia

OPARTA NA ŚWIEŻYCH RPODUKTACH

Każda pora roku ma swój kulinarny urok, oferując różnorodne owoce, warzywa, przyprawy. Chcemy korzystać z tego pełnymi garściami, dlatego menu w naszej restauracji jest zmienne, tak jak zmienne są sezony. Jedna rzecz jednak zawsze pozostanie u nas stała – świeżość produktów z których korzystamy przygotowując nasze potrawy!

FOOD STORIES

by Pomorskie Prestige

Pomorskie jest wyjątkowym regionem posiadającym wysokojakościową ofertę spędzania czasu wolnego, która jest promowana pod marką pomorskie prestige. To propozycja dla turystów poszukujących i wymagających. Dostępna przez cały rok oferta kulinarna pozwala odkryć prawdziwy smak regionu, zakorzeniony w jego historii i unikatowych produktach. 

NIE UŻYWAMY JAJ Z CHOWU KLATKOWEGO

Kawiarnia

Z NIESAMOWITYM WIDOKIEM

Espresso, czarna, latte, flat white a może cappuccino? Mamy je wszystkie! Każda pora jest dobra. Zapach kawy, wygodne fotele i niezapomniany widok na Gdańsk. A do kawy mamy pyszne desery i codziennie inne ciasto dnia, autorstwa Szefa Kuchni.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Rezerwacja dostępna już wkrótce!

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:
+48 519 073 773
info@hoteldlugitarg.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij